Uudised

Tammepargi hooldus ja hooaja lõpetamine

LC Pärnu Strand suhtub hoolitsevalt EV 100 aastapäevaks istutatud tammepargi sirgumisse. Igal kevadel vaatame üle, millises seisus on istutatud väikesed tammed. Nende istikute asemel, millised ei ole kasvama läinud, istutame uued, et parki ei jääks tühje auke. Istikutele anname ka kasvujõuks multsi. Seekord panime tammedele uued toed ja sidusime nad nendega. Tammepargi olukorra jälgimise ja vajalike tööde organiseerimise eestvedajaks on olnud veli Allan Mätnikov. Hea koostöö on siin väljakujunenud ka Pärnu Linnavalitsuse spetsialistiga. 

Lions klubide tegevusaasta vahetub 1. juulil. Siis hakkab klubi tegevusi vedama  uus President ja klubi juhatus. Sel aastal otsustati teha hooaja lõpetamine Tammepargis. Pärast tööde tegemist koguneti grilli ümber, kus olid valmimisel hõrgutavad suutäied. President andis üle tänukirja Arvo Loorentsile, kes on palju kaasa aidanud tammepargi heakäigule. Sõbralikus ringis vesteldes arutati juba tehtut ja kavandatavaid üritusi. Heategevuslikus korras ühele abivajavale puuetega lastega perele oleme teostamas vannitoa rekonstrueerimist. Selle edenemiseks vahetasime toimkonna esimeest. Nüüd veab seda projekti veli Karl Pärn.

Heategevuseks vahendite kogumine on vahepealse viiruse ohtliku olukorraga olnud raskendatud. Ametisse astuv klubi president Elmar Trink andis teada, et 13. Augustil on tulemas Pärnus järjekordne Augusti Unetuse üritus. Soovime seal osaleda ja teenida nii heategevuseks vajalikke vahendeid.