Lions Klubi Pärnu Strand

Meie klubi on asutatud 2001. Klubi nimi tuleneb asutamiskoosoleku ja esimeste klubiõhtute toimumiskohast - Pärnu konverentsihotell Strand.

Klubilise tegevuse raames osaleme kohalikus ja üle-Eestilises ühiskonnaelus, noorte ja abivajavate isikute abistamises ning heategevuses. Meie erilise tähelepanu all on andekad tegusad noored, kes vajavad tunnustust ja materiaalset tuge oma unistuste teostamiseks.

Viimased uudised

Pesakastid lindudele

Lionite üks selle aasta suundadest on teha midagi head loodusele Teise regiooni teise tsooni esimees ZC Erli Aasametsa üleskutsel kogunesid loodussõpradest Lionsid klubidest LC Kilingi-Nõmme, LC Pärnu Livonia, LC Paikuse ja LC Pärnu Strand koos pereliikmetega pühapäevasel päeval Kilingi-Nõmme. Eesmärgiga Tihemetsa ja Kilingi-Nõmme metsades ülesse panna uued pesakastid värvulistele. Samuti tuli seest puhastada juba vanu pesakaste. Enne töödega alustamist rääkisid linnutundja Thea ja metsaomanik Andro kui kõrgele, kui tihedalt ja kuidas värvuliste pesakaste paigutada. Huvitav oli teada saada miks, kui sageli ja kuidas pesakaste peab puhastama. Kõik see pakkus rõõmsat ja jõukohast tegevust nii suurtele kui ka väikestele. Linnud said ilusad uued kodud ja tegijad rõõmsad emotsioonid ning naudingu värskes õhus viibimisest. Kui pesakastidega asjad korras koguneti Kilingi-Nõmme linna piiril olevas RMK puhkekohas, kus toimus sündmuse pidulik lõpetamine ja talgusupi söömine. Oli meeldiv kevadpäev.