Lions Klubi Pärnu Strand

Meie klubi on asutatud 2001. Klubi nimi tuleneb asutamiskoosoleku ja esimeste klubiõhtute toimumiskohast - Pärnu konverentsihotell Strand.

Klubilise tegevuse raames osaleme kohalikus ja üle-Eestilises ühiskonnaelus, noorte ja abivajavate isikute abistamises ning heategevuses. Meie erilise tähelepanu all on andekad tegusad noored, kes vajavad tunnustust ja materiaalset tuge oma unistuste teostamiseks.

Viimased uudised

LC Pärnu Strand avas uue heategevushooaja

Kaheksandal septembril kogunes uue heategevushooaja avamiseks LC Pärnu Strand liikmeskond. Vaadati tagasi suvistele sündmustele - ennekõike väga edukale osalemisele Pärnu Augustunetusel - kuid ka muule toimunule (nt uue vannitoa ehitamine abivajavale perele eelmise klubi presidendi Karl Pärna eestvõttel) ja tehti tõsiseid plaane ka uueks hooajaks. Kuulati kokkutulnute mõtteid ja ettepanekuid, arutleti lähituleviku teemadel, määrati toimkonnad ja kohalolijad said ka individuaalseid ülesandeid. 

Järgmine korraline klubiõhtu toimub 6. oktoobril.

Fotol eelmise hooaja president Karl Pärn andmas üle klubi presidendi ametiketti uue tegevusaasta presidendile Elmar Trinkile. 

Head uut heategevusaastat!