Lions Klubi Pärnu Strand

Meie klubi on asutatud 2001. Klubi nimi tuleneb asutamiskoosoleku ja esimeste klubiõhtute toimumiskohast - Pärnu konverentsihotell Strand.

Klubilise tegevuse raames osaleme kohalikus ja üle-Eestilises ühiskonnaelus, noorte ja abivajavate isikute abistamises ning heategevuses. Meie erilise tähelepanu all on andekad tegusad noored, kes vajavad tunnustust ja materiaalset tuge oma unistuste teostamiseks.

Viimased uudised

LC Pärnu Strandi lõvid Augustiunetusel 2022

Üle mitmete aastate oli Pärnu Strandi lõviklubil taas võimalus avalikult rahva ette astuda. Sedapuhku siis Pärnu traditsioonilisel Augustiunetusel 13. augustil Pärnu jõe vasakkaldal. Sedapuhku oli meie heategevustelk -ja kohvik avatud Pärnu Kontserdimaja juures. Rõõmustame väga, et meie juurde leidis tee nii suur hulk heategevushuvilisi. Ja oli ka põhjust! Meie meeskond oli ette valmistanud maitsva menüü, mida nüüd rõõmsal meelel augustiunetutele pakuti. Huvi oli lausa nii suur, et hoolikalt ettevalmistatud optimistlik plaan sai korralikult ületatud ja jooksvalt pidime pakutavat varu suurendama ehk nii mitmeidki kordi tuli juurde toomas käia nii liha, leiba, ketšupit kui ka nuge-kahvleid. Kõik see ettevalmistatud 70 kg liha, mille teekonda sööjateni saatis sagin ja rõõmsameelne pingutus, mis omakorda sai rohkelt õigustatud läbi sööjate soojade kiidusõnade menüü ja maitsete aadressil. Ja et pakutav komplekt lisaks maitseelamusele ikka täiel määral nauditav oleks, pakkus läbi plaadikeerutuse kõrvailu Pärnu grand-old-man ja multitalent Valter Parve, kelle maitsekalt seotud viiside saatel leidsid tee tantsuplatsile paljudki rõõmsameelsed külalised. Mis aga hetkelisest positiivsest emotsioonist veelgi tähtsam, on see, et lisaks klubi liikmete panustatud üle 200 töötunnile, leiab kogutud heategevuskassa kahtlemata tee just kõige õigemate abivajajateni ja pakub rõõmu panustatud tundidest olulisemalt pikemaks ajaks. Pärnu Strand Lions klubi tänab kõiki tiimiliikmeid, panustajaid otse ja taustal ning loomulikult meie külalisi. Eriline tänu meie kaasalöönud leedidele teistele pereliikmetele ja eraldi leedi Janale, kes hoogsalt eesliinil klientidega suheldes heategevuskanali kindla käega avatuna hoidis. Sügav kummardus kõigile ja üheskoos edasi uute kohtumisteni ja heategevusteni!