Lions Klubi Pärnu Strand

Meie klubi on asutatud 2001. Klubi nimi tuleneb asutamiskoosoleku ja esimeste klubiõhtute toimumiskohast - Pärnu konverentsihotell Strand.

Klubilise tegevuse raames osaleme kohalikus ja üle-Eestilises ühiskonnaelus, noorte ja abivajavate isikute abistamises ning heategevuses. Meie erilise tähelepanu all on andekad tegusad noored, kes vajavad tunnustust ja materiaalset tuge oma unistuste teostamiseks.

Viimased uudised

Perepäev Jõulumäel

Sel aastal on olnud eriti soe talv ja Pärnu kandis õieti ei olegi lund olnud. Meie klubil on olnud traditsiooniks veeta Vastlapäeva aegu tore päev üheskoos pereliikmetega. Perepäev sai teoks tehtud Jõulumäe Tervisespordikeskuses. Oleme siin varemgi curlingut, disc-golfi ja teisi võistlusi pidanud. Kohal selgus, et Eesti kliima heitlikkusega on arvestanud ka spordikeskuse inimesed ja jäine curlingurada on asendatud mängudemajas iga ilmaga toimiva curlingu rajaga. Kuna seekordne üritus sattus Naistepäevale, siis tervitasime alguses oma leedisid veli Marguse reipa lõõtspillilooga. Curlinguvõistlus, saun ja ühine lõunasöök olid nauditavad.